ANASAYFA HAKKIMIZDA DUYURULAR E-KATALOG İLETİŞİM ENGLISH  

LURA TEMİZLİK ROBOTU

LURA İLE RAHAT NEFES ALIN!

Günümüzde en büyük sağlık sorunlarından biri haline gelen astım alerji ve nefes darlığı gibi şikayetlerin en önemli nedeni, havadaki toz, pislik ve alerjenlerdir.
LURA Cleaning Sytem hayatınızdan bu sorunları çıkarmak ve tertemiz yaşam alanları sunmak için çalışıyor.
LURA Cleaning System, su filtrasyon sistemi sayesinde toz ve pislikleri suya hapsediyor ve çalıştırıldığı ortamı rahat nefes alınan yerler haline getiriyor.
Ayrıca suyuna katılabilen parfüm sayesinde, geriye toz değil hoş kokular ve tertemiz bir hava bırakıyor.
LURA Cleaning System ile sağlıklı ve huzurlu bir hayatın kapıları aralanıyor.NEDEN LURA ?
Eski sistem elektrikli süpürgeler temizlik esnasında tozları filtresinden geri, ortama bırakırken, LURA Cleaning System dakikada 26.500 devirli SEPERATÖR’lü motoru sayesinde, alerji ve nefes darlığına neden olan tüm tozları su filtrasyon sistemi içinde hapsediyor. Bu sayede eviniz tazelenmiş bir havaya kavuşurken, en iyi şekilde temizlenmiş oluyor. LURA Cleaning System bir elektrikli süpürgeden beklentilerinizin ötesinde, sağlıklı bir ortam sunuyor.

Teknik Özellikler

Tipi : 139
Nominal Gerilim : 220-230 Vac. 50-60 Hz.
Giriş Gücü : 1400 W max.
Hava Debisi : 50 l/s
Vakum : 1400 mm. Su S.
Kap İçindeki Su Miktarı : Yaklaşık 2.5 Litre
Kablo Uzunluğu : 6.5 m.
Aksesuarsız ve Susuz Ağırlık : 6.7 kg.
Ebatlar; Uzunluk×Genişlik×Yükseklik : 430×450×460 mm.
İzolasyon Sınıfı : II
Koruma Derecesi : IPX4
Sertifikasyonlar : TUV-GS, EMC, CE
Motor Koruma Devresi : Var
Kullanım Ömrü : 10 Yıl


Cihazın Tanıtımı

Doğadan ilham alarak kendini geliştiren LURA Cleaning System, doğanın yağmurlarla kendi havasını temizlemesi fikrini evlerinize taşıyor. Aynen doğada olduğu gibi hava, LURA Cleaning System içinde yıkanır. Sağlığımızı tehdit eden toz, pislik, ve alerjenler güvenli ve kesin olarak suya hapsedilir. LURA Cleaning System evinizin genel temizliğinde kullanmak üzere tasarlanmış aparatları sayesinde sizlere rahat nefes aldırıyor.

Standart Aksesuarlar:
 • Paslanmaz Çelik Uzatma Boruları
 • Elektro Fırça
 • 3 m. Emiş Hortumu
 • Elektrik Bağlantılı Hortum
 • Aksesuar Tutucu
 • Seperatör Temizleme Fırçası
 • Yuvarlak Fırça
 • Dar Uçlu Boru
 • Halı ve Sert Zemin Fırçası
 • Sert Zemin Fırçası
 • Küçük Fırça
 • Parfüm Seti

Kullanım Alanı

LURA Cleaning System’ın hava yıkama özelliği sayesinde uçuşan ve gözle görülemeyen tozları suya hapsederek, yağmurdan sonraki temiz havayı evinize taşıyabilirsiniz. Ekstra motorlu Elektro Fırça aparatını kullanarak halılarınızı ve yataklarınızı derinlemesine temizleyebilirsiniz. Uygun aparatları kullanarak, kilim ve sert zeminlerin günlük temizliğini yapabilirsiniz. Dolap ve koltuk altları gibi ulaşılması zor yerleri, duvar ve tavan gibi alanları temizleyebilirsiniz. Koltuk ve kumaş döşemeleri süpürebilir, bilgisayar, televizyon vb. hassas cihazların tozunu alabilir ya da tıkanmış lavaboların açılmasında kullanabilirsiniz. LURA Cleaning System ile su emişi, leke çıkarma ve sifon temizliği gibi işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca vakumlama özelliği sayesinde, yastık, yorgan, tekstil ve gıda ürünlerinizi vakumlayıp, uzun süre saklayabilirsiniz. LURA Cleaning System’in yüksek emiş gücü sayesinde halı ve koltuklarınızı zahmetsizce yıkayabilirsiniz.

Temizlik ve Bakım

LURA Cleaning System’i evinizde yapabileceğiniz küçük bakımları sayesinde uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Bunun için SEPERATÖR’ünüzü her temizlikten sonra, cihazınızla birlikte verilen SEPERATÖR FIRÇASI ile diş fırçalar gibi fırçalayınız ve haznedeki kirli suyu döküp, hazneyi kurulayınız. Cihazınızı su haznesi dolu şekilde muhafaza etmeyiniz.

 

 

 
Tasarım ve Proje Delfiks Bilgisayar Sistemleri