ANASAYFA HAKKIMIZDA DUYURULAR E-KATALOG İLETİŞİM ENGLISH  
 

OTOMATİK SÜPÜRGELER

 

Max 3

 
Özel havuzlarınız için yeni model havuz süpürgeleri şık ve sıra dışı tasarıma sahiptir.Robot Max 3 akıllı elektonik bileşenleri sayesinde havuzunuzun tabanındaki tüm kirleri temizler ve max scrubber sistem ile yüzeylerdeki çıkmayan zor kirleri temizler Mükemmel ergonomik özelliklere sahip olup hafiftir. Üsten açılan kapakla filtresine ulaşılabilir ve kapak şeffaf olduğu için filtrenin ne zaman temizlenmesi gerektiğini görebilirsiniz. Çalışma süresi 2,5 saat olup 18 m. yüzer kablosu mevcuttur.  
 

Magnum

 
Maksimum 25 mt uzunluğundaki havuzlarda kullanılabilir. Kızıl ötesi algılayıcı ile donatıldığından duvarı tespit eder, temizleme programı ayarlanabilir. Farklı yıkama programı ile programlanabilir güç kaynağı, uzaktan kumanda, suya dayanıldı 36 mt.kablo ve taşıma arabası vardır. Yüksek kaliteli 3 adet DC motor ile donatılmıştır. Pompa motoru 22 m3/saat emişl sağlar. Çalışma süresi 3 ile 7 saat arasında ayarlanabilir.  
 

Dolphin Wave

 
Olimpik havuz ölçülerindeki havuzlar ve halka açık havuzlar için profesyonel havuz temizleyicisidir. Bir akıllı navigasyon sistemi ile donatılmıştır. Bu sistem herhangi bir havuz modelinin komple temizlenmesini sağlar. Aktif fırça sistemi, rotasyonlu fırçalardan oluşturulmuştur. Mükemmel interaktif dijital kontrol paneline sahiptir. Akıllı manevra yapma yeteneğine sahip olan alet bu yeteneği sayesinde havuzun içine kolaylıkla sokup çıkartmamıza olanak sağlar. Maximum 25 m x 60 m havuzlar içindir.  
 

Ultra max

 
Maksimum 50 mt uzunluğundaki havuzlarda kullanılabilir. Kızıl ötesi algılayıcı ile donatıldığından duvarı tespit eder, temizleme programı ayarlanabilir. Farklı yıkama programı ile programlanabilir güç kaynağı, uzaktan kumanda, suya dayanıklı 36 mt. kablo ve isteğe bağlı 45 mt lik ikinci bir kablo, taşıma arabası vardır. Yüksek kaliteli 4 adet DC motor ile donatılmıştır. Pompa motoru 37,7 m3/saat emiş sağlar. Çalışma süresi 3 ile 9 saat arasında ayarlanabilir.  
 
 
 
         
ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Proje Dizayn
Ekipman Satış
SİSTEMLERİMİZ

Yumuşatma Sistemleri
Endüstriyel Ozmoz Sistemleri
Genel Arıtım
Deniz Suyu Arıtımı
Ekolojik Havuz
Prefabrik Havuzlar
Masaj Havuzları
Sauna, Spa, Wellness
ÜRÜNLERİMİZ

Tezgah Altı Ozmoz Sistemler
Diamond Yumuşatma Sistemler
Tuz Tankları ve Kabinetli Sistemler
Atlas Filtre ve Housingler
Ekonomik Filtreler
UV Sistemleri
Membranlar
Otomatik Havuz Süpürgeleri
REFERANSLAR TEKNİK SERVİS ANALİZ

Havuz
Biyolojik
Kimyasal
BİLGİ BANKASI

Su Hakkında
Videolar
Duyurular
Tasarım ve Proje Delfiks Bilgisayar Sistemleri